TOURS

Tsa – Tsa [Full Album] | tsa | ข้อมูลการเดินทางที่มีประโยชน์ที่สุด

Tsa – Tsa [Full Album] | หน้าข่าวสัญญาล่าสุด.

ดูคำแนะนำด้านล่าง

คุณสามารถดูข้อมูลล่าสุดเพิ่มเติมได้ที่นี่: https://musicfrombelow.com/tours/

แบ่งปันที่เกี่ยวข้องกับหัวข้อ tsa.

1. High Spheres – 0:00 2. People Like Pumpkins – 5:16 3. Night Sabbath – 9:01 4. Three Matches – 12:06 5. What Can You Do 17:17 6. One Step – 21:33 7. ความรู้สึกผิดชอบชั่วดีของคุณ – 25:57 8. ไม่มี Subtext – 29:39

Tsa – Tsa [Full Album] | และรูปภาพที่เกี่ยวข้อง.

Tsa - Tsa [Full Album]
Tsa – Tsa [Full Album]

นอกจากบทความข่าวนี้แล้วคุณสามารถดูข้อมูลเพิ่มเติมที่เราให้ไว้ได้ที่นี่: Huahinsunvilla.

คำหลักเกี่ยวข้องกับหัวข้อ tsa.

#Tsa #Tsa #Full #Album.

Tsa,Full,Cały,Album,1982,Heavy Metal,Wysokie sfery,Ludzie jak dynie,Nocny sabat,Trzy zapałki,Na co cię stać,Jeden kroczek,Twoje sumienie,Bez podtekstów.

Tsa – Tsa [Full Album].

tsa.

ความหวัง ข้อมูล ในหัวข้อ tsa นี้จะเป็นประโยชน์ต่อคุณ. ขอบคุณอย่างจริงใจ

Malee Siriporn

สวัสดีทุกคนฉันชื่อมาลีเจ้าของวิลล่าหัวหินซันวิลล่าฉันและหุ้นส่วนของฉันพยายามอย่างเต็มที่เพื่อให้บริการที่ดีที่สุดแก่คุณ ฉันหวังว่าจะได้ให้บริการคุณเร็ว ๆ นี้ในอนาคตอันใกล้นี้

Related Articles

42 Comments

 1. znakomity zespół, znakomita muzyka będąca z pośród wielu grup wizytówką polskiego metalu. Muszę się jednak przyznać iż powracając właśnie z materiału prezentującego LOUDNESS – European Tour 1984 ewidentnie czegoś mi brakuje niemniej ogromny szacunek dla grupy TSA gdyż tamte czasy były wyjątkowo niegościnne dla wszelkich mocniejszych brzmień które rodziły się z reguły w podziemiu natomiast Japońscy muzycy ze wspomnianej grupy Loudness mieli dostęp do znakomitego zaplecza muzycznego.

 2. "Chciałbym nadmienić, że…"

  Chory zwrot na wstep, specjalnie tak :)

  To jest wypieprzona w kosmos muzyka.
  Pięciu kolesi, potencjalnie ozdoba KAŻDEGO metalowego bandu z tzw. Zachodu.
  Coś poszło nie tak. Podejrzewam słaby management.

  Zepół wystartował jak petarda, każdy z muzyków jest równy tym z Wishbone Ash, AC/DC lub Metalliki. Żadnych kompleksów, panie i panowie.

  Ściągam czapkę z głowy przed bohaterami tamtych czasów. Do dziś są niepokonani a młodzi mają się od kogo uczyć.

  Wymienię, mimo, że każdy zna: Kapłon (skończony mistrz – końcówką "Bez Podtekstów" po kilkudziesięciu latach dalej rozrywasz mi serce, kochany skurwysynu)), Niekrasz (ożesz, kurwa mać, nie do opisania) Piekarczyk (Jego Genialna, Metalowa Świątobliwość), Machel (niedoceniony geniusz), Nowak (absolutna, bluesowa magia). Każdy z nich, ale wszyscy pod jednym dachem, powinien otworzyć szkołę "Akademia Metalowego Grania" i uczyć narybek. Dziwne, że tego nie robią, bo mieliby sale pełne fanatyków rodzaju wyznawców produktów Apple.

  Ludzie jak oni powinni mieć dożywotnią emeryturę 5000 zł na głowę za to, co zrobili (np. riffy wstępu z "Na co cię stać" rozwalają ściany). Przełamania tempa (sekcja rytmiczna) i linii melodycznej w "Bez podtekstów" to absolutne mistrzostwo świata.

  TSA i paru innych przygotowali grunt do rozwalenia systemu. Dowalili paliwa do pieca, podnieśli temperaturę, pokazali, że można. Pociągnęli za sobą innych.

  Aby była jasność: to nie proste szarpanie drutów, darcie japy i walenie w kotły. To równanie do najlepszych w świecie, często przewyższanie.

  Szacunek wielki dla TSA. Zwolennik i entuzjasta od zawsze. Piękne czasy…
  (winyl w czerwonej okładce stoi na honorowej półce do dziś; gramofon odpalam od wielkiego święta, kiedy muszę się zdezynfekować na współczesność – nie ukrywam, emocje szybują do 11 piętra)

ใส่ความเห็น

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น

Back to top button